Czyszczenie podłóg

 Wykładziny dywanowe
więcej

Wykładziny dywanowe

Nasz technologia umożliwia profesjonalne czyszczenie wykładzin dywanowych, zapewniając im doskonały wygląd przez cały okres eksploatacji. Prace przeprowadzone zgodnie z innowacyjnym produktami Dr. Schutz, gwarantują doskonałą penetrację, a przez to ich wysoką skuteczność. Efektywnie i szybko usuwane są zarówno standardowe zabrudzenia, plamy po kawie, herbacie, sokach jak również mikroby, pleść oraz nieprzyjemne zapachy. Gwarantujemy, że struktura wykładziny nie zostaje uszkodzona, pozostając miłą w dotyku. Zachowana zostanie również gwarancja producenta wykładziny.
 Wykładziny elastyczne
więcej

Wykładziny elastyczne

Dzięki zastosowaniu tzw. powłoki "diamentowej", zgodnej z technologią Dr. Schutz, czyszczenie wykładzin elastycznych zostaje połączone z ich długotrwałą bezproblemową eksploatacją. Nasze metody są zdecydowanie bardziej trwałe i skuteczne od zwykłego woskowania podłogi, które często nazywane są polimeryzacją bądź akrylowaniem podłóg. Nasze lakiery potrafią skutecznie zabezpieczyć wykładzinę nawet do 60 miesięcy, na co, jako jedyni na rynku, udzielamy pisemnej gwarancji jakości powłoki. Wszystkie proponowane metody pozwalają uniknąć trwałego lub tymczasowego uszkodzenia wykładziny elastycznej, ułatwiając także usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń. Wiąże się to nie tylko z korzyściami wizualnymi, jak i ekonomicznymi.
 Wykładziny i podłogi specjalne
więcej

Wykładziny i podłogi specjalne

Przeprowadzana i wykonywana przez autoryzowaną firmę usługową praca potocznie nazywaną polimeryzacją podłóg przy pomocy naszych środków to doskonały sposób na skuteczne czyszczenie wykładzin elastycznych typu PCV, Linoleum czy Kauczuku, również dla obiektów o dodatkowych wymogach takich jak obiekty sportowe, salony samochodowe, warsztaty, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, stomatologiczne itp., czyli wszędzie tam, gdzie może dojść do odbarwienia wykładziny ze względu na stosowane środki chemiczne. Wykorzystywana jest do tego specjalna powłoka "diamentowa" będąca częścią innowacyjnej technologii Dr. Schutz, a także polimerowa powłoka medyczna, której zadaniem jest ochrona powierzchni prze krwią bądź agresywną chemią. Osobnym rozwiązaniem jest jedyny na świecie lakier PU, który posiada pełną zdolność przewodzenia ładunków elektrostatycznych w systemie ESD do podłoża.
 Renowacja podłóg - Floor Remake
więcej

Renowacja podłóg - Floor Remake

Nasz nowy system renowacji podłóg Floor Remake przeznaczony jest do odnowienia podłogi sprawiając wrażenie całkowicie nowej posadzki. Służy do tego innowacyjny system PU Color dający możliwość zastosowania ponad 200 kolorów z palety RAL7, NCS itp. Rozwiązania dają możliwość swobodnego projektowania podłogi na wszelkiego typu wykładzinach elastycznych, posadzkach betonowych, czy podłogach o specjalnym zastosowaniu typu ESD. W skład systemu wchodzą również folie, na których mamy nieograniczoną swobodę drukowania (format 2D i 3D), szablony, chipsy itp. Co istotne, na wykonaną pracę udzielamy wieloletniej pisemnej gwarancji na trwałość zastosowanej renowacji.